Programma

De thuiswedstrijden van Groen Zwart worden op ons veld aan de Azelosestraat 120A gespeeld. Voor de Midweek zijn de thuiswedstrijden in Goor op sportpark ’t Doesgoor. Voor de A1 zijn de thuiswedstrijden in Hengelo op sportterrein ’t Wilbert.

Programma

Datum Aanvang Wedstrijd
19 apr. 2022 19:45 Phenix ’72/Groen Zwart MW1 – Centrum MW1
23 apr. 202210:00HKC (He) E1 – Groen Zwart E1
23 apr. 202210:15Blauw Zwart C1 – Groen Zwart C1
23 apr. 202211:15EKC Nääs D1 – Groen Zwart/Phenix ’72 D1
23 apr. 202211:30HKC (He)/Groen Zwart/Phenix ’72 A1 – DOS WK A2
23 apr. 202212:30Groen Zwart 1 – Blauw Zwart 1
Datum AanvangWedstrijd
07 mei 2022 09:30 Olympia ’22 E2 – Groen Zwart E1
07 mei 202209:30Olympia ’22 D2 – Groen Zwart/Phenix ’72 D1
07 mei 202212:15Blauw Zwart A2 – HKC (He)/Groen Zwart/Phenix ’72 A1
Datum Aanvang Wedstrijd
11 mei 202220:00Achilles (A) MW1 – Phenix ’72/Groen Zwart MW1
14 mei 2022 10:00 Groen Zwart E1 – NKC ’51 E2
14 mei 202210:00Groen Zwart/Phenix ’72 D1 Ons Clubje D1
14 mei 202210:30NKC ’51 A2 – HKC (He)/Groen Zwart/Phenix ’72 A1
14 mei 202211:15Groen Zwart C1 – Centrum C1
Datum Aanvang Wedstrijd
17 mei 2022 19:45 Phenix ’72/Groen Zwart MW1 – SDO (W) MW1
21 mei 202209:30Amicitia C2 – Groen Zwart C1
Datum AanvangWedstrijd
25 mei 2022 20:00Ons Clubje MW1 – Phenix ’72/Groen Zwart MW1
28 mei 202210:00Groen Zwart E1 – Olympia ’22 E2
28 mei 202210:00Groen Zwart/Phenix ’72 D1 – Olympia ’22 D2
28 mei 202211:15Groen Zwart C1 – Amicitia C2
28 mei 202212:30Achilles (A) A1 – HKC (He)/Groen Zwart/Phenix ’72 A1
28 mei 202212:30Groen Zwart 1 – Rivalen 1
Datum Aanvang Wedstrijd
31 mei. 2022 19:45 Phenix ’72/Groen Zwart MW1 – Zwart Wit MW1
Datum AanvangWedstrijd
11 juni 2022 10:00Groen Zwart E1 – HKC (He) E1
11 juni 202210:00Groen Zwart/Phenix ’72 D1 EKC Nääs D1
11 juni 202211:15Groen Zwart C1 – Blauw Zwart C1
11 juni 202212:30Groen Zwart 1 – Ons Clubje 1
11 juni 202214:00HKC (He)/Groen Zwart/Phenix ’72 A1 – Centrum A1
Datum Aanvang Wedstrijd
15 juni 2022 20:00 NKC ’51 MW2 – Phenix ’72/Groen Zwart MW1
18 juni 202211:00NKC’51 E2 – Groen Zwart E1
18 juni 202211:30Ons Clubje D1 – Groen Zwart/Phenix ’72 D1
18 juni 202212:20Centrum C1 – Groen Zwart/Phenix ’72 C1
18 juni 202212:30HKC (He)/Groen Zwart/Phenix ’72 A1 – AKC (A) A1
18 juni 202213:00DLKV 1 – Groen Zwart 1