Programma

Tijdens de zaalcompetitie worden de thuiswedstrijden van Groen Zwart gespeeld in de blaashal (op het terrein van BZSV).

Programma

Datum Aanvang Wedstrijd
Za 04-02-202310:40 uur Blauw Zwart E1 – Groen Zwart E1
Za 04-02-202313:00 uurDOS WK C2 – Groen Zwart/Phenix ’72 C1
Za 04-02-202313:40 uurArena 1 – Groen Zwart 1
Datum Aanvang Wedstrijd
Di 07-02-202320:20 uurGroen Zwart MW1 – Devinco MW1
Za 11-02-202310:00 uur Groen Zwart E1 – AKC (Al) E1
Za 11-02-202311:00 uurGroen Zwart/Phenix ’72 C1 – Achilles (Al) C1
Za 11-02-202312:00 uurGroen Zwart B1 – NKC ’51 B2
Za 11-02-202313:00 uurGroen Zwart 1 – SEV 1
Datum Aanvang Wedstrijd
Wo 15-02-202321:00 uurNKC ’51 MW1 – Groen Zwart MW1
Za 18-02-202310:45 uurGroen Zwart 1 – Skunk 1
Za 18-02-202312:10 uur SDO (W) B1 – Groen Zwart B1
Datum Aanvang Wedstrijd
Wo 22-02-202321:00 uur Ons Clubje/DOS-WK MW1 – Groen Zwart MW1
Datum Aanvang Wedstrijd
Za 04-03-202310:00 uur Groen Zwart E1 – Juventa E4
Za 04-03-202314:30 uurHKC (He) C2 – Groen Zwart/Phenix ’72 C1
Datum Aanvang Wedstrijd
Di 07-03-202320:20 uurGroen Zwart MW1 – KVZ MW1
Za 11-03-202310:05 uur Ons Clubje E3 – Groen Zwart E1
Za 11-03-202311:40 uurJuventa C2 – Groen Zwart/Phenix ’72 C1
Za 11-03-202315:30 uurKesteren 1 – Groen Zwart 1
Za 11-03-202316:30 uurTOP (V) B1 – Groen Zwart B1
Datum Aanvang Wedstrijd
Za 18-03-202310:00 uur Groen Zwart E1 – Amicitia E2
Za 18-03-202311:00 uurGroen Zwart/Phenix ’72 C1 – HKC (He) C2
Za 18-03-202312:00 uurGroen Zwart B1 – Juventa B2
Za 18-03-202313:00 uurGroen Zwart 1 – Olympia ’22 1
Datum Aanvang Wedstrijd
Za 25-03-202310:00 uur Groen Zwart E1 – Achilles (Al) E2
Za 25-03-202311:00 uurGroen Zwart/Phenix ’72 C1 – NKC ’51 C2
Za 25-03-202312:00 uurGroen Zwart B1 – SDO (W) B1
Za 25-03-202313:00 uurGroen Zwart 1 – Wesstar 1
Datum Aanvang Wedstrijd
Di 28-03-202320:20 uurGroen Zwart MW1 – NKC ’51 MW2
Za 01-04-202311:00 uur Zwart Wit B2 – Groen Zwart B1
Za 01-04-202312:20 uurRivalen 1 – Groen Zwart 1
Datum Aanvang Wedstrijd
Za 08-04-202311:00 uur Avereest C1 – Groen Zwart/Phenix ’72 C1